14.11-15.11.2015 Dni Włoskie w BOK

http://www.bielanynaszemiasto.eu/14-11-15-11-2015-dni-wloskie-w-bok/

„…Podróżując po Europie – mam wrażenie że Bóg ukochał Włochy i obdarzył je wszystkim co piękne i dobre. Niezwykła  architektura, boskie pejzaże, olbrzymia różnorodność krajobrazów -od szczytów Dolomitów, przez bezkresne piękno architektury Rzymu, Mediolanu, czy też jedynej w swoim rodzaju Wenecji. Ale nie tylko wiodki zachwycają również muzyka, kuchnia, właściwe nieśpieszne tempo życia, celebrowanie chwil z przyjaciółmi i rodziną. We Włoszech nie zaznasz bylejakości, tak popularnej niestety w naszym regionie Europy, tam wszystko jest dopracowane, nieprzypadkowe ,po prostu boskie… i naturalne. Czyżby miejsce idealne?
Już w połowie deszczowego i zimnego listopada przeniesiemy się atmosferą do słonecznej Italii. W programie przygotowaliśmy niespodzianki zarówno dla najmłodszych jak i dla trochę starszych. Serdecznie zapraszam!…” Karolina Szadurska (BOK)

14.11, godz. 12.30

Z cyklu „Podróżniczek” –  spotkanie z bajką włoską . W programie: spektakl „Statek o trzech pokładach” na podstawie bajki Italo Calvino  oraz animacje plastyczne. Dla dzieci od 4 lat.
Bilety 10 zł, przedsprzedaż od  9 listopada.

Kasa BOK czynna: pon, śr, czw, pt 16.00-19.00, wt 10.00-13.00

15.11, godz. 18.00

Z cyklu „Muzyczne podróże – Bella Italia”. W programie: wystawa fotografii  Moniki Pastuszak „Maski weneckie”, recital  Matteo Mazzucca, o winach włoskich opowie Giovanni Arlotti, degustacja win i przysmaków włoskich.

Bilety 15 zł, przedsprzedaż od 9 listopada.

Kasa BOK czynna: pon, śr, czw, pt 16.00-19.00, wt 10.00-13.00

włochy_foto_K_Szadurska_www

Zobacz także...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>