Fajna przystań na Młocinach

http://www.bielanynaszemiasto.eu/fajna-przystan-na-mlocinach/

Przystanek Młociny działa już czwarty sezon choć powstał przez przypadek. Pan Łukasz, pomysłodawca i właściciel lokalu jest również współwłaścicielem pobliskiej (50 m od knajpy) wypożyczalni nart biegowych „Biegówki na Młocinach”. Kiedyś zaszedł do niego właściciel lokalu pobliskiej knajpy i spytał, czy byłby nim zainteresowany. Po pewnym zastanowieniu stwierdził, ze warto spróbować tym bardziej, że śnieg jest krótko i trzeba coś robić…   :-)

WP_20150530_004

Przystanek Młociny to knajpa skierowana głownie do studentów pobliskiego UKSW. W przerwach pomiędzy zajęciami (albo nawet czasami zamiast ;-) ) siedzą tu, rozmawiają, grają w gry planszowe. W weekendy często zaglądają spacerowicze i rowerzyści. A wieczorami okoliczni mieszkańcy, a także miłośnicy sportu, ponieważ transmitowane są tu różne mecze. Do dyspozycji klientów jest również bogaty asortyment gier planszowych, a w weekendy dyżur mechanika rowerowego.

WP_20150530_009

Specjalność Przystanku to potrawy z chmielu :-) Jest tu bardzo spory wybór piw i dużo ciekawych sposobów jego sprzedawania (liczne promocje, konkursy i zabawy). Można tu jeść toasty, pierogi i „podgryzacze” do piwa. Latem lody i koktajle owocowe. Zimą zupy. Weekendami działa w lokalu grill. Knajpa współpracuje również z zaprzyjaźnioną pizzerią i w związku z tym można tu zjeść pizzę. Będąc w okolicach warto tu zaglądać  :-)

WP_20150530_013

Przystanek Młociny

ul. Żubrowa 17

Godziny otwarcia:

poniedziałek-sobota: 11.00 – 22.00

niedziela: 11.00 – 20.00

godziny otwarcia mogą zostać przedłużone na życzenie klientów  :-)

https://www.facebook.com/PrzystanekMlociny

www.przystanekmlociny.pl

Zobacz także...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>