Mała Forma, czyli wielka nowość przy Placu Konfederacji

http://www.bielanynaszemiasto.eu/mala-forma-czyli-wielka-nowosc-przy-placu-konfederacji/

Mała Forma rozpoczęła działalność w tym roku – w pierwszy dzień jesieni, czyli w środę 23 września. Oznacza to, że lokal funkcjonuje już 3 tygodnie. Wcześniej znajdował się tu sklep z antykami „Salonik Bielański”. Właścicielka urodziła się na Bielanach i jest fanką tej dzielnicy – kibicuje wszystkim inicjatywom, które wpływają na ożywienie tej części miasta. Pracę w firmie zajmującej się między innymi organizacją różnego rodzaju wydarzeń zamieniła na stworzenie miejsca na Bielanach z dobrym jedzeniem – po sąsiedzku, lokalnie, naturalnie.

WP_20151010_010

Mała Forma to miejsce dla każdego, zarówno dla okolicznych mieszkańców, jak i „turystów” z sąsiednich dzielnic. Mile widziani są tu rodziny z dziećmi (kącik dziecięcy i łazienka z udogodnieniami dla mam i maluchów), spacerowicze, osoby z pobliskich firm i sąsiedzi.

WP_20151010_005

Menu Małej Formy opiera się na sezonowych produktach – główny nacisk kładziony jest na świeżość. W ofercie znajdują się zarówno dania z kuchni polskiej, jak i światowej, a ekipa jest otwarta na sugestie klientów. Szczególnie ciekawe są zestawy obiadowe, które serwowane są od poniedziałku do piątku w godzinach 12.00-16.00. Codziennie coś innego. Dostępne są również dania na wynos. W najbliższej przyszłości są plany na wieczory tematyczne, pokazy i wystawy. Informacje na ten temat będą przekazywane na naszej stronie i na miejscu – w lokalu. Istnieje również możliwość organizowania imprez okolicznościowych – już pojawiają się pierwsze rezerwacje na chrzciny, urodziny itp.

WP_20151010_004

Mała Forma jest otwarta codziennie w godzinach 12.00-22.00. Bieżące informacje można znaleźć na stronie: https://www.facebook.com/Ma%C5%82a-Forma-880798758666989/?ref=ts

Mała Forma

Al. Zjednoczenia 11 (wejście od ulicy Schroegera)

Zobacz także...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>