Międzypokoleniowa potańcówka na Bielanach już 12 września!

http://www.bielanynaszemiasto.eu/miedzypokoleniowa-potancowka-na-bielanach-juz-12-wrzesnia/

W sobotę 12 września serdecznie zapraszamy Bielanian, Warszawiaków i Gości w każdym wieku na Międzypokoleniową Potańcówkę na Bielanach! Będziemy się bawić w rytmie muzyki lat 20., 30. i wielkich przebojów muzyki pop w Ogrodzie Jordanowskim przy ul. Cegłowskiej 39, na Starych Bielanach. Impreza rozpocznie się o godz. 16.00 i potrwa do godziny 21.00, a może i dłużej :)

Na Potańcówkę zapraszają Bielańscy Aktywiści , Urząd Dzielnicy Bielany i Młodzieżowy Dom Kultury Bielany. Jest to pierwsze wydarzenie tego typu na Bielanach. Wcześniej międzypokoleniowe potańcówki odbyły się wg podobnej formuły w czerwcu i sierpniu na Żoliborzu, gdzie okazały się wielkim sukcesem.

Zagrają wspaniali: przebojowa DJ WIKA i łowca swingów KAPITAN SPARKY. Nie będzie bramek ani selekcji na wejściu. Nie trzeba umieć tańczyć. Wystarczy przyjść w świetnym sobotnim nastroju. Można zabrać ze sobą koc i kosz piknikowy i kawałek ciasta dla sąsiada/sąsiadki czy nowo poznanych znajomych. Stylizacje Pań i Panów na lata 20. / 30. będą bardzo mile widzianą odrobiną szaleństwa! Będzie: przyjacielsko, sąsiedzko, oddolnie, kolorowo. Powiedz i zaproś: babcię, dziadka, ciocie i wujków oraz tych wszystkich, którzy nie używają fejsbuka ;)

Patronem medialnym i partnerem Potańcówki na Bielanach jest szkoła swingu i lindy hopa SHIM SHAM, która poprowadzi w dniu imprezy krótką lekcję tańca. Ponadto lokalni bielańscy aktywiści, przygotują dla uczestników różne niespodzianki. Między innymi kawiarnia Consonni oraz bielańscy promotorzy tańca, sportu i zdrowego trybu życia. Szczegóły w wydarzeniu na FB: https://www.facebook.com/events/1633354006913374/

Jeśli ktoś z czytających bielańskich Sąsiadek i Sąsiadów chciałby coś zaproponować, to może się jeszcze zgłosić! Organizatorzy bardzo do tego zachęcają. Nie trzeba należeć do żadnej organizacji ani pracować w jakiejś instytucji. Wystarczy być mieszkańcem Bielan albo tutaj działać i mieć jakiś pomysł, który wzbogaci wspólną imprezę.

Kontakt: Katarzyna Homan, bielanscyaktywisci@gmail.com

Bielany Nasze Miasto jest również należy do grupy Bielańskich Aktywistów i z przyjemnością zawiadamia, że patronuje imprezie medialnie.


Wpadajcie! Zapraszamy!

bielany_02f8

Zobacz także...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>