Na Bielanach dobre piwo, to Stan Umysłu

http://www.bielanynaszemiasto.eu/na-bielanach-dobre-piwo-to-stan-umyslu/

W szarym niepozornym budyneczku na warszawskich Bielanach, przy ul. Żeromskiego 17 C, pojawiło się ostatnio kilka ciekawych podmiotów. Dziś opiszemy jeden z nich, sklep z piwami „Stan Umysłu”. Na zewnątrz wielki neon, w środku przyjemny klimat i ciągnące się aż do sufitu (prawie 4 metry wysokości) drewniane półki oraz wypełnione lodówki. W nich znajdziemy spory wybór. Są m. in. piwa czeskie, belgijskie, litewskie, niemieckie. No i dużo polskich, zwłaszcza od małych regionalnych browarów.

_MG_4851

Sklep prowadzi założyciel, Marcin, który pasją do piwa zaraził się w Czechach, gdzie przez jaki czas pracował jako DJ w klubach. Z wykształcenia jest animatorem i organizatorem kultury. Ma na koncie kilkaset organizowanych imprez w różnych krajach europejskich, ale fascynacja dobrymi piwami skłoniła go do założenia sklepu, żeby podzielić się swoją pasją.

Lokal jest częścią kompleksu Elektromoc – Spółdzielnia Kultury www.elektromoc.com na którą składa się studio kulinarne 320m2, crossfit – sala sportowa 300m2, studio dekoracji wnętrz 55m2, firmy eventowe.

Stan Umysłu, ul. Żeromskiego 17c (za budynkiem poczty)

WP_20150427_002
facebooku : www.facebook.com/piwotostanumyslu
instagramie : instagram.com/stan_umyslu_wwa
twitterze : twitter.com/Stan_Umyslu
google + : gplus.to/StanUmyslu

Zobacz także...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>