O nas

http://www.bielanynaszemiasto.eu/o-nas/

Bielany Nasze Miasto jest inicjatywą grupy młodych mieszkańców Bielan.

Celem strony jest informowanie mieszkańców Bielan o inicjatywach kulturalnych, społecznych i obywatelskich w Dzielnicy Bielany.

Na stronie będą publikowane informacje nt. wszystkich inicjatyw, szczególnie tych oddolnych, które są prowadzone w Dzielnicy i często nie są promowane w oficjalnych serwisach Urzędu Dzielnicy Bielany oraz miasta. Mieszkańcy i podmioty będą mogli zgłosić inicjatywy/wydarzenia. Po zweryfikowaniu, informacja o tym zostanie umieszczona na stronie i użytkownicy będą mieli możliwość komentowania oraz polecenia znajomym. Aktualności publikowane na stronie będą się pojawiać jednocześnie na profilach społecznościowych „Bielany Nasze Miasto” (Facebook, Google+, Twitter).    Na stronie będzie można również ogłosić zamiar organizowania danej inicjatywy i poszukać chętnych do współpracy za jej pośrednictwem.

Zależy nam szczególnie na tym, aby promować inicjatywy kulturalne, gdyż ich liczba jest w Dzielnicy wciąż niewspółmierna do potrzeb mieszkańców oraz pobudzić aktywność obywatelską. Chcielibyśmy, aby strona przyczyniła się do powstania i promowania inicjatyw od mieszkańców i dla mieszkańców. Inicjatywa nie jest prowadzona dla zysku.