O wielkich planach przy Hucie

http://www.bielanynaszemiasto.eu/o-wielkich-planach-przy-hucie/

Duże centrum handlowe z wielosalowym kinem między stacją Mostem Północnym a terenami huty oraz biurowce przy Nocznickiego. O takich planach dla terenów kiedyś należących do Huty Warszawa mówiło się głośno jeszcze niedawno. Ratusz zgodził się na budowę galerii handlowej oraz wyższych, nawet ośmiopiętrowych biur. Galerię można zbudować pod warunkiem zrealizowania inwestycji w układ drogowy na Młocinach, ale te inwestycje nie figurują w wieloletnich planach inwestycyjnych miasta. Pewnie niedługo będzie się znów mówiło o tych planach.

To z jednej strony szansa dla Bielan. Centrum handlowe i biurowce, to nowe miejsca pracy w dzielnicy, w której mało jest dużych przedsiębiorstw. Z drugiej strony spowodowałoby to natężenie ruchu w okolicy dzisiaj jeszcze w miarę spokojnej a, której infrastruktura drogowa mogłaby sobie z nim nie radzić.

Co o tym sądzą mieszkańcy Bielan? Zachęcamy do wyrażenia swojej opinii.

Zobacz także...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>