Pełna lista radnych nowej kadencji Rady Warszawy

http://www.bielanynaszemiasto.eu/pelna-lista-radnych-nowej-kadencji-rady-warszawy/

Okręg 1. Śródmieście i Ochota – 7 mandatów

PO

Ewa Malinowska Grupińska
Michał Bitner
Marta Jezierska
Anna Nehrebecka

PiS

Andrzej Kropiwnicki
Filip Frąckowiak
Agnieszka Soin

Okręg 2. Praga-Południe – 6 mandatów

PO

Paweł Lech
Monika Suska
Dorota Lutomirska

PiS

Jarosław Krajewski
Piotr Szyszko
Tomasz Kozinski

Okręg 3. Mokotów – 8 mandatów

PO

Jarosław Szostakowski
Joanna Wiśniewska-Najgebauer
Małgorzata Zakrzewska
Ewa Łuczyńska

PiS

Jacek Cieślikowski
Krzysztof Bosak
Stanisław Wielanek

SLD

Paulina Piechna-Więckiewicz

Okręg 4. Wola – 5 mandatów

PO

Marcin Hoffman
Michał Czaykowski
Małgorzata Żuber-Zielicz

PiS

Paweł Terlecki
Rafał Dorosiński

Okręg 5. Bielany i Żoliborz – 6 mandatów

PO

Piotr Mazurek
Agnieszka Jakowicka
Anna Pabisiak

PiS

Dariusz Figura
Edmund Świderski
Michał Kondrat

Okręg 6. Białołęka i Praga-Północ – 6 mandatów

PO

Piotr Jaworski
Aleksandra Gajewska
Zbińkowska Dorota

PiS

Zbigniew Cierpisz
Paweł Lisiecki
Anna Rożek

Okręg 7. Targówek, Rembertów, Wawer i Wesoła – 9 mandatów

PO

Piotr Kalbarczyk
Ewa Masny
Krystyna Prońko
Tomasz Tretter
Iwona Wujastyk

PiS

Andrzej Melak
Alicja Żebrowska
Cezary Jurkiewicz
Ewa Samonek

Okręg 8. Ursynów i Wilanów – 6 mandatów

PO

Lech Jaworski
Ewa Janczar
Zofia Trebicka
Maciej Wyszyński

PiS

Wojciech Zabłocki

WWS

Piotr Guział

Okręg 9. Bemowo, Ursus i Włochy – 7 mandatów

Maria Łukaszewicz
Mariusz Frankowski
Chmielewska Izabela
Sheybal-Rostek Aleksandra

PiS

Olga Johann
Michał Grodzki

SLD

Waldemar Marszałek

Źródło: www.gazeta.pl

Zobacz także...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>