Pomoc technologiczna dla NGO

http://www.bielanynaszemiasto.eu/pomoc-technologiczna-dla-ngo/

W sieci od niedawna działa witryna internetowa zbierająca wirtualne (i nie tylko!) usługi, których dostarczyciele proponują organizacjom pozarządowym zniżki, a także darmowe świadczenia. Wszystko za pośrednictwem Startups4charity.com – idei 23-latka, który zdecydował się na wspieranie organizacji.

Projekt uruchomiony w ostatnich tygodniach przez Macieja Zielińskiego to witryna internetowa, będąca pewnego rodzaju katalogiem usług oferowanych przez firmy dla organizacji pozarządowych. Na stronie Startups4charity.com organizacje pozarządowe mogą znaleźć oferty takich firm, jak wspomniany wcześniej Brand24, Sotrender czy Fokus, ale także serwisów Pizzaportal.pl czy Fakturownia. Wkrótce z własną ofertą dołączy tu InPost, który ma oferować zniżki na przesyłki pocztowe za ich pośrednictwem. Większość z usług dostępna jest za darmo.

Do komunikowania się ze światem służy strona, która nie ma polskiej wersji językowej. To celowe założenie, bo z jednej strony Startups4charity.com zawiera usługi z całego świata, ale z drugiej nie chce ograniczać się wyłącznie do konkretnego terytorium. W tej chwili twórcy projektu zbierają bazę startupów. Docelowo oferta dla organizacji ma być wielowachlarzowa i bardzo obszerna. Gdy ten etap będzie rozwinięty w zadowalający stopniu, rozpocząć się mają akcje wspierające konkretne fundacje i stowarzyszenia przez branżę interaktywną.

Źródło: ngo.pl

Zobacz także...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>