Wiosną nasza strona rośnie :)

http://www.bielanynaszemiasto.eu/wiosna-nasza-strona-rosnie/

Przyszła wiosna i natchnęła naszą stronę nowym życiem :-)  W ciągu ostatniego weekendu marca zmieniliśmy wygląd strony, poprawiając jednocześnie niektóre funkcjonalności. Ale największym atutem miesiąca były ciekawe informacje zgłoszone przez internautów, dlatego zachęcamy wszystkich do zgłoszenia inicjatyw lub spraw do nagłośnienia przez naszą stronę za pośrednictwem zakładki „Zgłoś inicjatywę”, profilu na Facebooku lub klikając po lewym pasku bocznym strony startowej na obrazku:

cooltext116255450248260

Informacje publikujemy bezpłatnie po zatwierdzeniu przez administratora. Jest to zgodne z naszym celem: informowanie mieszkańców Bielan o inicjatywach kulturalnych, społecznych i obywatelskich w Dzielnicy i okolicach.

Przez naszą stronę informacje otrzymane od was mogą dotrzeć do szerokiego grona odbiorców z Bielan i okolic. W marcu stronę odwiedziło 1550 użytkowników, którzy zaglądali do niej ponad 2,5 tys. razy. Ok. 30%, to „stali bywalcy”, którzy wracają regularnie do strony. Prawie 90% to osoby z Warszawy i okolic, i 40% to osoby korzystające z urządzeń mobilnych. Nowa strona jest przyjazna urządzeniom mobilnym, dlatego zachęcamy do odwiedzania nas poprzez smartfony i tablety. Dochody z reklamy Google’a będą przeznaczone na stworzenie darmowej aplikacji mobilnej, zatem zachęcamy do klikania reklam, aby wesprzeć naszą działalność.

Coraz większą popularność uzyskuje również nasz profil na Facebooku, który od marca ma już ponad 1800 polubień. Posty na profilu zostały „klikane” w marcu prawie 7 tys. razy. Zachęcamy do udostępnienia informacji o naszym profilu swoim znajomym  :-)

Zobacz także...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>