With Love to Design: miejsce inne niż wszystkie

http://www.bielanynaszemiasto.eu/with-love-to-design-miejsce-inne-niz-wszystkie/

Chcielibyśmy przedstawić markę, która jest na naszym podwórku już od roku, choć pewnie nie wszyscy jeszcze ją znają. Jest to przedsięwzięcie rodziny, która zdecydowała się otworzyć sklep i rozpowszechniać swoje zamiłowania. Stare Bielany były wymarzonym miejscem do stworzenia
miejsca pełnego niepowtarzalnego klimatu i czaru. With Love to Design to butik, w którym można znaleźć zarówno oryginalną, niecodzienną odzież młodych polskich projektantów, jak i znanych światowych marek. To idealne miejsce, aby znaleźć dla siebie coś niespotykanego, czego gdzie indziej nie dostaniemy.

718

Drugą stroną działalności butiku są nowoczesne aranżacje starych mebli, wszystko ręcznie odnawiane. Początkowe hobby przekształciło się w pracę która daje poczucie spełnienia i ogromną przyjemność. Właściciele wyszukują meble zarówno na różnych targach, jak i w internecie. Czasem można naprawdę znaleźć perełki: foteliki z czasów PRL-u, komódki pamiętające czasy naszych prababć, stare szafeczki, stoliki… Wszystkie te cuda przechodzą w pracowni zupełną metamorfozę. Łamie się tu stereotypy, łącząc klasyczną formę z nowoczesnymi materiałami, farbami w pełnej gamie kolorystycznej i barwnymi tkaninami (zwłaszcza filce i lny). Bywa, że jedna, mała komódka „wychodzi” do sklepu we wszystkich kolorach tęczy! Do tego trochę przetarć i urok nie do odparcia:-) Używane w procesie renowacji kredowe farby są w pełni ekologiczne, a wszystko jest zabezpieczane woskiem.

16-44-0f6a4c4879634788a9e0c18888114116

Obecnie rusza nowy projekt rodzinnej ekipy z With Love to Design: warsztaty ze stylizacji mebli. Często mamy w domu, w piwnicy, na strychu mebelek, z którym dotychczas nie wiadomo było co zrobić a wyrzucić szkoda, zwykle z powodu sentymentu. Teraz dzięki warsztatom będzie można znaleźć sposób, aby dać mu drugą szansę. Niezależnie od tego jaki lubisz styl – skandynawski, śródziemnomorski, boho.

PLAKAT A3

Zachęcamy do zaglądania do With Love to Design oraz na stronę internetową:

www.withlovetodesign.com

ul. Schroegera 74/1

Trzymamy kciuki za tworzenie miejsc innych niż wszystkie!

Zobacz także...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>